Slider

Korenika & Moskon Malvazija Biodynamic

100 % Malvasia z mocnymi nutami mandarynki, wyraźną kwasowością i grejpfrutową gorączką. Bardzo ciekawe i oryginalne wino białe wytrawne wyprodukowane zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego.

Biodynamika jest czymś więcej niż rolnictwo ekologiczne. Jest to całościowy światopogląd, integralne podejście do natury, oparte na obserwacji i zrozumieniu jej praw wykorzystujący założenia antropozoficzne, astrologię, medycynę ludową i doświadczenia tradycyjnego rolnictwa europejskiego. Ludzie, zwierzęta, rośliny i całe otoczenie winnicy biodynamicznej tworzą wspólny zrównoważony świat. Takie podejście bezpośrednio wpływa na specyfikę terroir, dając większą złożoność chemiczną winorośli, co ma swoje odzwierciedlenie w smaku wina.

Aby stworzyć wino biodynamiczne, trzeba spełnić szereg wymagań, znacznie surowszych niż w przypadku win ekologicznych. Zabronione jest tu stosowanie wszelkich środków chemicznych, ale też produktów i nasion z produkcji niebiodynamicznych. Weryfikacją upraw i nadawaniem certyfikatów produkcji biodynamicznej zajmuje się organizacja Demeter International.


'Korenika & Moskon Malvazija Biodynamic' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

Telefon kontaktowy: (+48) 508 490 819
Napisz do nas: hello@rotterdamwinebar.pl
Zarezerwuj stolik: booking@rotterdamwinebar.pl
Telefon kontaktowy:
(+48) 508 490 819
Napisz do nas:
hello@rotterdamwinebar.pl
Zarezerwuj stolik:
booking@rotterdamwinebar.pl
Contact phone: (+48) 508 490 819
Write to us: hello@rotterdamwinebar.pl
Book a table: booking@rotterdamwinebar.pl
Contact phone:
(+48) 508 490 819
Write to us:
hello@rotterdamwinebar.pl
Book a table:
booking@rotterdamwinebar.pl
Slider