Slider

Ford Coppola Presents Rosso & Bianco Shiraz

Ford Coppola Presents Rosso & Bianco - „wina do codziennego życia”. W wydaniu Shiraz to wino łatwe, a nietuzinkowe. Jedno z pierwszych, jakie powstały pod marką sygnowaną nazwiskiem kultowego amerykańskiego reżysera o włoskim pochodzeniu. Zapach malin, czereśni, tytoniu, lawendy i cynamonu. W smaku dobrze wyważone z miękkimi taninami, soczystymi owocami leśnymi, wiśnią, amerykańską krzyżówką maliny z jeżyną (boysenberries) i pieprzem.

Do Shiraz dodano niewielką ilość Viognier dla jasnych nut kwiatowych. Winogrona ze starych, wytrawnych winnic w Lodi mieszane są z owocami z Paso Robles (Monterey County). Na złożoność smaku i aromatów składa się także proces dojrzewania zarówno w beczkach z dębu francuskiego jak i amerykańskiego, dając dymne, ziemiste elementy wina.

Marka Forda Coppoli jest jak jego filmy. Pełna uznania dla tradycji i wartości rodzinnych, z dużą dozą nostalgii oraz w idei estetyzacji życia codziennego. "Moja rodzina zawsze robiła wino. Wedle słów mojego ojca Carmine, nie były to wyszukane wina, a wina codzienne, wina, które co wieczór były na stole.” Nasze wina Rosso & Bianco są wytwarzane w tym samym duchu - wina do codziennego życia. "

Dlatego Rosso & Bianco Shiraz komponuje się idealnie z łatwymi potrawami. Idealne na letnie BBQ lub zimą do gulaszu. Znakomite także do fig, pizzy, wieprzowiny, enchiladas, do smażonego kurczaka i dań z ziemniakami.


'Ford Coppola Presents Rosso & Bianco Shiraz' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

Telefon kontaktowy: (+48) 508 490 819
Napisz do nas: hello@rotterdamwinebar.pl
Zarezerwuj stolik: booking@rotterdamwinebar.pl
Telefon kontaktowy:
(+48) 508 490 819
Napisz do nas:
hello@rotterdamwinebar.pl
Zarezerwuj stolik:
booking@rotterdamwinebar.pl
Contact phone: (+48) 508 490 819
Write to us: hello@rotterdamwinebar.pl
Book a table: booking@rotterdamwinebar.pl
Contact phone:
(+48) 508 490 819
Write to us:
hello@rotterdamwinebar.pl
Book a table:
booking@rotterdamwinebar.pl
Slider